Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen támogatásra, segélyre,...

Milyen támogatásra, segélyre, anyagi juttatásokra vagyok jogosult az államtól? Részletes leírás:

Figyelt kérdés
Jelenleg huszadik életévemet töltöttem be, szüleimtől külön élek, Budapesten, állandó lakcímem Zalában van. Főiskolára járok, korábban nem dolgoztam. Munkát nem találtam egyenlőre. Ideiglenes lakcímet szükséges lenne igényelnem Budapestre, amennyiben a polgármesteri hivatalba szeretnék bemenni ez ügyben?

2012. okt. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán értem, hogy juttatásokra, segélyre, támogatásokra gondolsz??

Amit igénybe vehetsz

- ha tanulsz akkor a családi pótlék

- diákhitel


Másra nem nagyon.

2012. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Amint lesz 360 nap munkaviszonyod maximum 3 év alatt, utána kapsz 3. hónapig munkanélkülit.

Főiskolán szoctám, burca, ösztöndíj.

Diákmunka.

Állam fizeti a TB-det amíg tanulsz.

2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
segélyre.
2012. okt. 9. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem vagy jogosult mert nem dolgoztál és most sem dolgozol. Különben tanulói jogviszony alatt semmi nem jár. A szoctám és a bursa miért nem jó.
2012. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!