Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bwin-re Szeretnék utalni...

Bwin-re Szeretnék utalni pénzt a K&H kártyámról de nem engedi, vajon miért?

Figyelt kérdés

A tranzakció végrehajtását hitelkártya szolgáltatója visszautasította. Kérjük vegye fel velük a kapcsolatot.

ezt a választ kapom vissza minden utalási kísérletre.

Valami megoldást ha valaki tud a problémára azt várom szívesen.



2012. okt. 10. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyes bankok (példáuk a K&H bank) tiltja, hogy befizess szerencsejátékra.
2012. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudom megkerülni vagy megoldani hogy a pénz eljusson az oldalra ? Lehetőleg nagyobb felhajtás nélkül, hogy itthon üljek és pár kattintásból meglegyen.
2012. okt. 10. 23:10
 3/8 anonim válasza:
39%
Utalj penzt PayPal-ra vagy azon keresztul fizess direktben kartyaval Bwin-en.
2012. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dombornyomott/hitel -kártyával sikerülnie kell.
2012. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van az MKB Banknál is, másik bankhoz kell menned úgy tudom Erste, Raiffaisen jó erre.
2012. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Utalj penzt PayPal-ra vagy azon keresztul fizess direktben kartyaval Bwin-en."


Magyarországról te az életben nem fogsz paypallal befizetni a bwinre. Kérdező : nyiss egy számlát a Skrillnél, próbálj oda feltölteni kártyával, ha sikerült, akkor mehet egyből a bwinhez be. Ha nem sikerült, akkor nicns más megoldás, belföldi utalsásal töltsd fel a bwines számládat.

2012. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Skrill-en keresztül sem sikerül, mivel amikor feltöltöd rá a pénzt, akkor rákérdez, hogy szerencsejátékra használod e fel a pénzt vagy sem. Szóval nem lehet megkerülni, csak másik bankszámlával tudsz feltölten, vagy utalással.
2012. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Raiffeisen a te bankod! ;) Én is K&H -s voltam és Dombornyomott kártyával sem engedte... Mostmár Raiffeisenes vagyok :)
2013. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!