Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni azokat a...

Hol lehet beszerezni azokat a termékeket amiket pl. Vaterán, TeszVeszen és egyéb ilyen oldalakon hirdetnek?

Figyelt kérdés
Értem ezek alatt a nyilvánvalóan nem eredeti Adidas, Nike, stb. termékeket, amiket jóval olcsóbban árulnak, mint az üzletekben. Engem leginkább óra érdekelne (Hello Kitty, Diesel, stb.), szeretnék én is eladni, egy kis mellékes mindig jól jön. Gondolom nagyobb tételben megveszik valahol olcsóbban, és érdekelne, hogy hol lehet beszerezni ezeket az árukat.

2012. okt. 11. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

pl. e-bay?

De te kínai másolt dolgokról beszélsz - ha jól vettem ki a szavaidat. Nézd: ebbe, csak úgy, nem avatnak bele, főleg azért, mert a legalitása is megkérdőjelezhető.

2012. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!