Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amennyiben nagyon jó az angol...

Amennyiben nagyon jó az angol nyelvérzékem, és jól beszélek angolul, viszont csak 19 éves vagyok, érettségivel, és nyelvvizsgával, tudnék Londonban dolgozni?

Figyelt kérdés
A helyzet az lenne, hogy kint él egy-két ismerősöm Londonban, így oda tudnék költözni, elég nagy a ház, csak keveset kellene beleadnom a költségbe, szóval elég lenne valamilyen minimálbéres munka. Azonban nem tudom, 19 évesen engem is foglalkoztatnának-e. Nem akarok magyar közvetítőcégen keresztül menni, mert az hatalmas lehúzás. Mint említettem, a nyelvérzékem jó, valamilyen munkát tudnék vállalni? Esetleg pizzasütés, vagy gyorséttermi eladó, ilyenekre gondolok. Ideiglenesen, hogy később befejezhessem a pénzből az egyetemet, amit majd elkezdenék.
2012. okt. 15. 20:27
 1/6 gelazso ***** válasza:
a kutyát nem érdekli a nyelvvizsga.ha tudsz beszélni az elég
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudok beszélni, évek óta angolul nézek mindenféle mesét, filmet, sorozatot, könnyedén megértem, amit angolul mondanak.
2012. okt. 15. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkát kapsz, de mivel még nem vagy 21 éves, ezért neked nem jár a teljes összegű minimálbér. Még a teljes összegű minimálbérből is nehéz kijönni, nem hogy a kevesebből!
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
El tudsz helyezkedni és ugyan valóban nem kapsz teljes összegű minimálbért, de azt nem mondanám, hogy nem jössz ki belőle, főleg úgy, hogy ismerősöknél laknál. Gondolom így olcsóbb lenne neked a szállás. Én is minimálbérért dolgoztam és simán kijöttem belőle és még félretenni is tudtam, pedig a szállásért is fizetnem kellett, igaz, csak 80 fontot havonta. (a szállodában, ahol dolgoztam, volt egyben a szállásom is, ezért nem volt drága) Szerintem fogsz találni munkát, bár én közvetítő cégen keresztül voltam kint, így már le volt minden fixálva, mire kiértem. Megértem, hogy nem szeretnéd ezt a megoldást, én csak azért választottam, mert minél hamarabb ki akartam menni és így elég gyorsan ment, mintha saját magam keresgélek. Szóval go for it!
2012. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Az a havi 80 font nagyon kevésnek tűnik nekem, de majd meglátjuk. A terv az lenne, hogy 3-an bérelnénk ki egy 2 szobás + 1 nappalis lakást, valahol a Knox Street közelében laknak a többiek, Londonban. Jó lenne kijutnom, úgy néz ki, február-márciusban mehetnék. Tudsz még mesélni a kinti megélhetőségekről, és arról hogy neked hogy megy odakint, ha megkérlek? Minden válasz hatalmas segítség lenne. :)

2012. nov. 10. 00:14
 6/6 anonim válasza:
istenem, van fogalmad arrol, hogy mennyi arrafele egy ilyen lakasnak a havi berleti dija? :D ha meg minimalbert sem fogsz keresni, pont a Marylebone-nal akarsz egy 3 szobas lakast berelni 2 masik szerencsetlennel egyetemben? lol hahaha hahahha hahaha. ki sem adnak nektek ne viccelj. egy ilyen peco kivetelehez meg szar kornyeken is kernek mindenfele kereseti igazolast meg elozo berlotol referenciakat, plusz munkaviszonyt meg hasonlokat, persze az nektek van mind, hat hogyne persze :P
2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!