Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv, szerintetek hogyan tud...

Üdv, szerintetek hogyan tud egy 18 éves fiú valamennyi pénzt keresni, úgy hogy közben egy kicsit tanul az érettségire is? Ötleteket kérnék.

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak hétvégén végezhető diákmunkák, én azt javaslom a hétköznap meg jó lesz a tanulásra.
2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem elhülyéskedem, hanem leírom az én megoldásom.

Amikor érettségi előtt álltam úgy alakult (sajnos) az életem, hogy magam kellett eltartanom. Választanom kellett, hogy tanulok vagy elmegyek dolgozni. Érettségi nélkül viszont nem éreztem magam semmire sem esélyesnek (szakmám nem volt, hogy normális munkám lehessen), ezért amíg le nem érettségiztem, pénzért szexeltem. Önmagában nem volt olyan rossz, persze azért megviselt, de kissé túlzásokba estem. Volt tucatnyi rendszeres partnerem és azzal kihúztam érettségiig. Mindenkitől egy kevesebb összeget kértem. Akkoriban a nagybátyám keresett 36 ezer nettót havonta. Én együttlétenként kértem 4000 forintot. Kb. hetente megkerestem az ő havi fizetését, persze azt nem tudta senki miből.

2012. okt. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Meló-Diák


(mielőtt leoltanátok, én 3 évig dolgoztam náluk, és semmi gondom nem volt velük)


Személyes iratok, 3000Ft tagdíj, tüdőszűrő papír, iskolalátogatási, diákigazolvány, bankszámlaszám, ezekkel bemész, megkötöd a szerződést, és már dolgozhatsz is. mivel elmúltál 18 így éjszakai munkát is vállalhatsz, persze többet is fizet mint a nappal. Én érettségi évemben minden 2. éjszaka dolgoztam.

2012. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!