Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Metróba (áruház), hogyan...

A Metróba (áruház), hogyan lehet vásárolni? Magánemberként bemegyek és ott rögtön megcsinálják nekem azt a "kártyás belépőt", aztán vásárolhatok is? A kártya pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Kárnyát magánember nem, csak cég vagy vállalkozó kap.

Be se mehetsz kártya nélkül. Azt igényelni kell és a cég címére megküldik.

2009. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy tudom, hogy metróban csak vállalkozások vásárolhatnak.

Nekem cégalapítás után küldtek postán egy szórólapot, amivel befáradhattam a Metró áruházba, és ott kiállítottak nekem egy kártyát, amivel rögtön vásárolhattam.

2009. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá azért a cégednél, mert pl. nálunk volt ilyen akció, hogy az áruház felajánlott még x db kártyát a cég dolgozóinak. Ezek a cég nevére+a dolgozó nevére szólnak és ugyan úgy lehet velük vásárolni. Egy próbát megér.
2009. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ingyenes napijegy. Bemész,kérsz egyet,és vásárolhatsz.
2009. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
miért akar mindenki a metróba menni? csomó ismerősőm akar ott olyan kis kártyát de mi a fene van ott?mért nem jó a tesco?
2009. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!