Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diploma + PSZÁF-os végzettség....

Diploma + PSZÁF-os végzettség. Milyen munkahelyre lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan munkahelyeket ahová PSZÁF-os (pénzügyi) végzettséggel el lehet helyezkedni. Egy marketing cégnél dolgozok ahol kötelező volt megcsinálni. Mondták, hogy takarékszövetkezethez is elfogadják. Hova lehet még esetleg ahova elég ez a pszáfos vizsga?
2012. okt. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a pszáf-os végzettség? (Nem kötekedésből kérdezem, de fogalmam sincs mi az.)
2012. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénzügyi szolgáltatást közvetítő vizsga. Pontosan én sem tudom mire jó csak a cég ahol dolgozom kötelezővé tette. Illetve ki kellett váltsam a vállalkozóit és ahhoz kellett.
2012. okt. 18. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A PSZÁF vizsga minden pénzügyi területen tevékenykedő személynek kötelező. Két részre oszlik van a pénzügyi, és a biztosítási. Pénzügyivel bankba vagy ltp. értékesítőnek tudsz menni. Ha lenne biztosítási PSZÁF-od akkor mehetnél biztosítási ügynöknek.
2012. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előbb elfelejtettem, mivel van diplomád így mehetsz biztosítózni is. A diploma űbereli a PSZÁF vizsgát.
2012. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van régi fajta (nem ilyen kétszintű) egyetemi közgáz diplomám. Ha biztosítási vagy pénzügyi közvetítőként akarnék dolgozni akkor nem kellene ilyen pszáf vizsga?

(Nem akarok, egész más területen mozgok, csak kiváncsiságból kérdezem, mert sose hallottam erről a pszáf vizsgáról.)

2012. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A diplomád ez esetben megfelel, csak a biztosító belső vizsgáját kell letenni.
2012. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!