Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán meghirdettem egy...

A vaterán meghirdettem egy használt telefont, de nem jelentkezik a vevő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meghirdettem a telefont, jelentkezett valaki, hogy megvenné csak 2 ezerrel még kevesebbért, mondom oké!

Le is vittem az árat, de őt megelőzte valaki más.


- Neki nincs egy eladott, vagy vett terméke sem.

(Eddig nem kapott szavazatot)


Kaptam egy email az adatairol: a telefon száma nem működik:


Ha felhívom akkor a hangposta azt, hogy a "megadott kod érvénytelen"


Emailre eddig nem válaszolt - Kuldtem neki kettőt is.


Ő egy "Nem ellenőrzött vásárlo"


De nem is értem, hogy ha most regisztrált 2 napja, akkor miért nem él a telefonszáma ?


Mit tegyek?



2012. okt. 18. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Szívem szerint, azonnal meghirdetném még egyszer, mert kell a pénz :)
2012. okt. 18. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéled valakivel, hogy megveszi, akkor előbb tedd zárttá az aukciót, utána vidd lejjebb az árat. Így korrekt.

Annak meg, aki jelentkezett érte adj negatív értékelést és hirdesd meg a cuccot újra!

2012. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha lezártá teszem, akkor nem tud rá licitálni nem ?
2012. okt. 18. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
megegyeztek aukción kívűl, mi sem egyszerűbb nem?
2012. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ÚÚ de borzalmas modon van ez a vatera meg csinálva, sehol nem találom, hogy az aktuálisan újra regisztrált terméket hogy tudom zárt aukcioba tenni.

Az meg van, hogy a zárt akuciohoz hogy tudok felhasználot tenni, az eladás ful alatt, de maga a zárt aukcio nincs meg.

2012. okt. 18. 19:14
 6/7 A kérdező kommentje:

hát ez valami borzalmas, ahogy ezt a weboldalt meg csinálták.

meg hirdetem még egyszer, fix áron, a fene vacakol a licit hulyeséggel

2012. okt. 18. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Én írnék a biztos vásárlónak egy levelet, nem pakolgatnám ki újra. Mi van, ha megint valaki más nyom rá?

Neki aukció nélkül oda lehetne adni. Így legalább a Vaterának sem kell díjat fizetni.

Az eltűnt licitálónak meg adsz egy negatívot, hogy többször próbáltad elérni, nem sikerült, stb.

2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!