Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El van repedve a személyim,...

El van repedve a személyim, külföldre mennék dolgozni és valószínűleg nem fogadnák el az ügyintézés során. Itthon 30nap lenne mire kapnék másikat. Valahogy nem lehetne meggyorsítani ezt az ügyet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, 2hét múlva mennék külföldre munkát vállani de sajnos így nem tudok. Valaki tudna tanácsot adni hogy hogyan tudnám a leggyorsabban "kicseréltetni" a személyimet? Esetleg van valami ideiglenes papír, vagy igazolvány ilyen esetekre?
2012. okt. 25. 10:59
 1/1 TomMunk válasza:
Én úgy tudom, hogy gyorsított eljárást vagy miacsudát lehet kérni okmányhivatalban.... Jóval többe kerül (nem vészes és azt hiszem 10K-nál nem több), de ha jól tudom egy héten belül meg lesz a személyid.
2012. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!