Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet ilyen olcsó egy ebayen...

Lehet ilyen olcsó egy ebayen (Kínából) rendelt ékszer?

Figyelt kérdés
ebayen nézelődtem a minap,és találtam pár ékszert rettentő olcsón (fülbevaló 280ft-ért például.) Rendelnék is (Kínából jönne.)Azt írja,hogy a szállítás M.o-ra ingyenes.Nonszensznek tartom,hogy az egész 280 forintomba kerülne. De lehetséges? Nincsenek pluszköltségek?

2012. okt. 28. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már többször rendeltem. 99 penny és ennyi a végösszeg. Mindig meg is kaptam őket.
2012. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és nincs megkötve egy minimális rendelési összeg? szóval,az eladó nem mondhatja azt,hogy legalább többezres értékben kell rendelni,vagy nem adja fel?
2012. okt. 28. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs - de bízik benne az eladó, hogy nem 1 db-ot fogsz rendelni, hanem 20-30at, pont azért, mert olcsó.

A posta kínából pedig 1000 forintnyi yuan ide (sima levélként küldni).


Ha egyet rendelsz akkor bebukta, ha 10-et akkor már bőven megérte.


Neki meg szó szerint kb. 20 forintba fáj egy ilyen fülbevaló.

2012. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Én sosem rendelek nagy tételben. Mindig 1-2 darabot csak. Éppen a héten várom a csomagot amiben csak 1 darab fülbevalót rendeltem. Szerdán kapok fizetést, és már ki is néztem 2 olcsó fülbevalót, amit szintén meg fogok rendelni. Az egész nincs 3 font se.. De küldik, és ez a lényeg.

2012. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak szamodra, de sokmindenki szamara is egy megfejthetetlen talany. En az USAbol rendelek, ide is minden alkalommal siman megerkezett barmifele 99centes ize, amit rendeltem Kinabol. Fogalmam sincs hogy csinaljak, de nekik biztos megeri, mert 1-2 elado, ha megnezed, mar tobbszazezer dolgot eladott.


Lehet, hogy tenyleg a nagy teteles vasarlasokon nyernek, nem tudom.


Nyugodtan rendelj, az eBay biztositja a vasarlot!

2012. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sziasztok! Látom, ti már többször rendeltetek ebay-ről. Nekem is lenne egy kérdésem: találtam egy csizmát 2785Ft-ért. Ott van alatta hogy a szállítás ingyenes. Akkor nekem az egészért csak 2785Ft-ot kell fizetnem? Nincs olyan hogy behozatali vám vagy ilyesmi? Bocsi, de most rendelnék először ebay-ről.:) Egyébként itt a linkje: [link]
2012. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezért össz vissz ennyit kell fizetni


Vám az elenyésző, ÁFÁt kell fizetni - de csak 30 $ felett ha minden igaz.

2012. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 angelika4 válasza:
Sziasztok látom ti tapasztalt vásárlók vagytok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy Paypal számlámon akarom megerősíteni a bankszámla számom, de nincs rajta 400Ft amennyi kell a levonáshoz. Azért írta ki azt, hogy nem jó a számla?? Segítsetek lécci:(
2012. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A 400ft miatt nem tudod érvényesíteni akkor biztos. Szerintem azzal ellenőrzik, hogy érvényes-e a kártyád, vagy ilyesmi, mert utána a paypal számládon szinte rögtön vissza is térítik. Mi is most regisztráltunk. A 400ft-on meg csináltunk rögtön egy próba vásárlást. :) Majd kiderül mi lesz.
2012. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 angelika4 válasza:
akkor utalok a számlámra és kiderül remélem az a baja:)
2012. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!