Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendö ha nem kapom meg...

Mi a teendö ha nem kapom meg a vaterán elöre utalással vásárolt árut?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hete feladta(ha feladta egyáltalán) az árut és még mindig nem kaptam meg!! -.-""

Mit lehet tenni ilyenkor?



2012. nov. 2. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tanulni a hülyeségedből.
2012. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a postán csak a vaterás (/teszvesz, express, stb) cuccok tűnnek el. És a bankokban is mindig az ilyen utalásokkal van probléma. Ki érti ezt?
2012. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajánlott küldemény esetén ha a feladás időpontjától eltelt 14 nap, akkor a feladó az ajánlott szelvény birtokában kerestetheti a postán. Ott könyvelt küldeményként le lehet követni az útvonalát.

Ha végképp nem találják, azt hiszem van valami minimális kártérítés, talán 2 eFt, de ezt nem tudom pontosan.

Ha sima levélként adta fel,akkor nincs mit tenni.

2012. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felhívod az eladót és rákérdezel, ha nem veszi fel és nagy összegről van szó, akkor feljelentés... avagy elutazhatsz a vaterának megadott lakhelyére.. bár ha átvert akkor lehet hogy kamu.


Figyelni kell az értékeléseket vásárlás és utalás előtt. akinek 300+ értékelése van és 99%os pozitív az nem hiszem hogy át fog verni.

2012. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mara Acoma ***** válasza:
Ki tudja mi lehet.... Én is jártam már úgy, hogy emlékezetem szerint feladtam egy csomagot, aztán megtaláltam a postázandók között. (bár én rengeteget adok-veszek) A posta is hibázhat, 14 nap után kerestetni kell a csomagot, annak aki feladta. Az értékeléseiből gondolom lehet látni, hogy csaló e... pl csupa pozis valaki, nem hinném hogy lopna.
2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is várok vaterás cuccokat már egy hete feladta az illető őket postára, de még nem ért el hozzám. van postai feladóvevényszáma is. talán a postások nyúlták le.? a vaterán is panaszt kell tenni az illetőre, az eladóra. aztán ha más nincs irány a rendőrség. nekik az a dolguk, hogy ilyen ügyekben eljárjanak.
2014. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!