Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire költenétek 1.600. 000...

Ti mire költenétek 1.600. 000 Ft-ét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig ennyi gyűlt össze nekem, spóroltam, a pénzhez nem is nyúltam hozzá. Onnan van ennyi ,hogy ballagási, névnapi ,születésnapi, a gyerektartást, meg a családi pótlékot anyától meg kapom zsebpénzként meg egyéb stb.


Ti mire költenétek? Ti szerintetek sok ez a pénz?


15/F


2012. nov. 2. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Add nekem :D
2012. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
24%
Timire
2012. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarod elkölteni? Spórolj tovább, amig valami értelmes dologra szüksége lesz, és csak akkor add ki, ha muszáj.
2012. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se költsd most el. 2-3 éven belül úgy is jogsit akarsz csinálni, arra kell majd pénz. Ha tovább akarsz tanulni, akkor elég sanszos lesz, hogy fizetned kell majd az oktatásért, szóval arra is nagyon jól fog jönni ez a pénz.
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3-as jól mondja. Ráadásul fiatal vagy még ahhoz, hogy átlásd, mire lesz hasznos. Addig csinálod jól amíg nem vered el semmi hülyeségre.
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én félretenném később tanulásra, lakásra!!!
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

NE KÖLTSD EL.


Nekem csak 19 éves koromra jött össze félmillió forint, azóta is félreteszem a fizu nagy részét, megtanultam az évek során (4 + 5 év) befektetni. A fizetésemnél már most is jóval több a tőkejövedelmem, de még 5-6 évig dolgozom a rendes munkahelyemen is.


Ne-költsd-el.

2012. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Forgasd meg TippMixen :D
2012. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Apámnak több mint 100 hektár föld

Anyámé meg a sok állat, pl.: marha, tyúk,stb meg egy hatalmas istálló. Meg egy 10 hektár föld.

Apám meg egy kis házban lakik, hiába van neki több 100.000.000 Ft értékben földjei 100 hektárnyi , gépei stb...


Szóval egy 15 éves is érhet a befektetéshez, meg a pénzügyekhez. És normális dologba fektethet nem csak hülyeségbe, meg így gondolok az unokáimra, azért is jó lesz nekik. Én 15 éves létemre sokat dolgozok.

100 hektár föld értéke körül belül 100 millió Ft.

De egész nap dolgozni kell. Igaz van vagy 10 millió Ft haszna.

Most is van 1 hektár föld 1,5 millió Ft ért. Anyukám nem engedi megvenni, mert szerinte az drága, és és ha 400 ezer Ft- tal olcsóbb lenne akkor megvennénk.


Ti mire költenétek? Ti szerintetek sok ez a pénz?

2012. nov. 2. 19:43
 10/24 anonim ***** válasza:
Összességében ez nem sok pénz. Ezzel még nem kezdhetsz nagy dolgokba, de az elherdálása meg hülyeség. Ha mondjuk 50.000 Ft-ról lenne szó, akkor azt mondanám költsd magadra. De szerintem inkább gondolj a jövődre. Az a jogsi is kb 200.000 ft-ba fog kerülni, gondolom szeretnél autót is, mégha használtat is, az is fél misi biztos lesz, azt az autót fenn is kell tartani, szóval ne most akard elkölteni. Én ezt tenném.
2012. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!