Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy hol találok online cikkírásra alkalmas, esetleg fizetős oldalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha valaki tud megoldást arra miként lehet cikk írassál pénzt keresni, örülnék a segítségnek:) angol oldalakról találtam bejegyzéseket, de nem tudok angolul annyira, hogy cikket írjak. Pályázatokat már találtam (ha van ide is ötlet azt is fogadom:) ). De bármilyen megoldás érdekel, még akkor is ha a honorárium könyv, vagy egyéb. (Könyvajánlók írása stb. )

2012. nov. 5. 20:31
 1/6 anonim válasza:
Nincs ilyen magyar oldal tudtommal. Csinálhatsz saját blogot, és rakhatsz rá fizetős reklámot.
2012. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 plantern ***** válasza:

Van ilyen oldal. :)


Meg egyébként ha nézelődsz random oldalakon, akkor néha találni ilyen cikkírói munkákat. De ha ügyes vagy meg jó cuccokat tudsz írni, akkor lehet, hogy jobban megéri saját oldalban gondolkozni. Attól függ, miről írnál.

2012. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Semmiképp nem gondolkodom műszaki,gazdasági témákban,sem sztár meg ilyen celeb izés témákban:)viszont recenziók,természet,környezetvédelem,vagy akármi más téma is érdekel.
2012. nov. 6. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel adhatsz hirdetést is: aprod.hu-n én már láttam ilyet meg express.hu-n is. Én is ezzel foglalatoskodok, kérdeztem a hirdetőket, keresték-e őket ez alapján, de nemleges választ adtak. Azért egy próbát megér.

Én Google segítségével találtam ilyen jellegű lehetőséget, majd később már rám akadtak hála ég, így most 2 helyre tudok írni. Nem állítom, hogy kaszálok vele, de gyes mellé nem rossz, meg én élvezem is. Ennek ellenére írok ingyen is, csak publikáljanak, később referencia munkának jó lehet.

Szóval nézelődj folyamatosan, esetleg, olyan témában keresgélj oldalakt, amikről írnál, és kérdezd meg a szerkesztőt, hogy írhatnál-e ide először ingyen, és ha bejön a stílusod, akkor később x karakter/ft áron.

Soknak viszont olyanokkal szeretnek cikket íratni, akik számla képesek, ez esetleg a hátrányod lehet, ha nem vagy az...

Sok sikert!:)

2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:)most találtam egy oldalt ami állítólag jól fizet,majd meglátjuk:)meg pályázatos oldalakat találtam,oda küldözgetek be hátha bejön egy kettő.neked is sok sikert
2012. nov. 9. 19:05
 6/6 anonim válasza:

Mi újság veletek, hogy sikerült??

Írjatok, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

2013. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!