Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire elterjedt a forex...

Mennyire elterjedt a forex Magyarországon, és a világban? Elég jól lehet pénzt keresni vele, ha valaki erre adja a fejét, mégis kevesen ismerik tapasztalatom szerint. :S

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
reklámozunk?
2009. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi köze a reklámozáshoz, csak érdeklődöm.
2009. aug. 12. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Na például én sem ismerem.De érdekelne:)leírod?
2009. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz reklámozni írhatsz privibe, tényleg érdekel:)

timea@gmail.com

2009. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A forex devizakereskedést jelent. Különböző devizapárokkal tudsz kereskedni. Pl.: EUR/USD Az egész világon és Magyarországon is elterjedt befektetési-kereskedési forma. A neten rengeteg oldal foglalkozik forexel kapcsolatos oktatással. Arra figyeljetek oda, hogy nem muszáj százezreket kiszórni tanfolyamokra. A legtöbb oktatásra szakosodott oldal aki pénzért csinálja, csak lehúzás. Az összes infóhoz hozzá lehet jutni ingyen is, csak keresni kell. Elég jól lehet vele keresni, de ha nem figyelsz oda a kockázatkezelésre, a teljes tőkédet nagyon rövid idő alatt el tudod füstölni.
2009. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hello Igen lehet vele jól keresni.

ha olvasol az indikátorokból, ha kizárod az érzelmeket stb

mi 6 éve foglalkozunk forexel van egy szolgáltatásunk kereskedési tippeket adunk el ezzel biztosan + ban zárhatod a hónapot. ha érdekel fxtrade4u.com

2009. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvileg elterjedt, de azt tudni kell, hogy a Forexezők 95% hosszútávon veszít, és csupán 3% az, aki professzionálisan űzi, és képes tartós profitban maradni. Magyarországon elég kevesen űzik ezt profin, akik meg is élnek belőle.

Mindehhez szigorú szabályrendszerre, egyénileg kidolgozott stratégiára, szorgalmas tanulásra, éles tapasztalatra, az érzelmek kontrolljára van szükség.

2010. febr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tényleg nem túl elterjedt nálunk, legalábbis szerintem nem túl sokan ismerik.

Igaza volt az egyik hozzászólónak, okosan kell csinálni a tanulói fázist, mert vannak cégek, akik ingyenes oktatásokat tartanak a forex-ről.

Én egy hónapja pont ilyenen vettem részt és most már kristályosodik a dolog.:)

Ha a cég látja, hogy tényleg érdekel a dolog, akkor úgyis mindent megtesz, hogy hozzá csaljon.

Én az X Trade Brokers ajánlom, ha ingyenesen akarsz tanulni.

2010. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!