Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam Pokerstars-ra,...

Regisztráltam Pokerstars-ra, játékpénzzel már tudok játszani. Szeretnék befizetni valódi pénzt, csak nem tudom pontosan hogy kellene. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Banki befizetésre lennék leginkább kíváncsi, mert ezt az online pénztárcás dolgokat nem igazán értem(neteller stb.)Megköszönném ha valaki leírná lépésről lépésre, hogy hpgyan kell befizetni. az sem tiszta, hogy ha forintot fizetek be, hogy lesz belőle dollár?

2012. nov. 7. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy a játékpénzes asztal meg az igazi között ég és föld a különbség.
2012. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válaszd ki, visa vagy master card, amid van, beütöd a kártyán található számokat, majd a cv kódot, a kártya lejáratát, tulajdonosának nevét, majd a feltölteni kívánt összeget, melyet azonnal dollárrban kapsz meg. Tudomásom szerint MNB közép az árfolyam az adott napra. Nincs, két hete töltöttem fel tíz ezere forintot, amiből 50ezret csináltam hozzátevőlegesen 25perc alatt, igaz kábítószer hatása alatt álltam, majd el is buktam mindet black jacken egy budapesti kaszinóban két napja. Sok szerencsét!
2012. nov. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó..xdd KÁBÍTÓSZER HATÁSA ALATT ÁLLTAM..XDDDDDDD na úgy nem szabad pókerezni! :D
2012. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nincs kártyám?
2012. nov. 8. 19:30
 5/6 A kérdező kommentje:
csak otp junor van
2012. nov. 8. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

úgy látom már másodszorra teszed fel ezt a kérdést, úgyhogy itt van minden a Pokerstarsról:


[link]


befizetni a pénztárból lehet jobb oldalon alul.

2012. nov. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!