Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most vettem észre hogy nem...

Most vettem észre hogy nem forog a villanyóránk, , tulajdonképpen nemrég költöztünk ide, , mert eddig csak a házat csinálgattuk, , , és eddig nem is néztük! Most láttam meg :- ( ( ( mit csináljak? Meg fognak büntetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 09:18
 1/3 anonim válasza:
Én tudomást sem vennék róla...
2012. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Majdnem biztos, hogy megpróbálják a nyakadba varrni. Sztem minél előbb szólj nekik, mert úgysem fogod megúszni. A fej homokba dugása nem segít, a szolgáltatók erre vannak beállva.

Még 1 ált. jó tanács: Segítséget kérj, ne támadj. Ott is emberek dolgoznak, nagyobb az esélyed ha úgy indítasz.

2012. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem a ti tulajdonotok volt a ház, és csak nemrég óta az, és most szóltok az elektromos műveknek, akkor senki sem foghatja rátok, hogy ti manipuláltátok az órát direkt, hiszen akkor miért szólnátok ilyen hamar?
2012. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!