Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lehet felhasználni az...

Meddig lehet felhasználni az OTP SZÉP kártya egyenlegét?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Amikor bevezették, én úgy tudtam, illetve az az infót kaptuk, hogy amit 2012-ben utalnak, az 2013. dec. 31-ig felhasználható. Most viszont egyre több helyen olvasom, hogy az adott évben fel nem használt egyenleg elvész. Elég sok van a szállás zsebben, jövőre gondoltam, hogy hozzájönnek még a következő utalások, de nem szeretném, ha elvészne, inkább lefoglalnék valamit jövőre. Tudtok valami frissebbet? köszönöm a segítséget!

2012. nov. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

amit tavaly kaptál rá az 2012 dec 31-ig jó

amit 2012-ben kaptál rá az 2013 dec 31-ig jó



pár órája kérdeztem meg a hr-esünktől,mert itt is hallani mindent

2012. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Én is így tudtam, írtam én is a HR-nek, és egy könyvelő barátnőmnek, de még nem kaptam választ! :)
2012. nov. 9. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
A SZÉP kártya honlapján, ha bejelentkeztek, részletes kimutatást lehet lekérdezni az összegekről. Az a tuti.
2012. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is, de az egyenleget tudom, be vagyok regisztrálva, csak azt nem, hogy meddig lehet felhasználni. de ment a zöld kéz neked is :)
2012. nov. 9. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már be vagy regisztrálva, akkor nem csak az egyenleget kérdezheted le, hanem a havonta utalt összegek felhasználhatóságát is, lejárati időket is. Nézz körül jobban a menüben!
2012. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt még nem néztem, köszi a tippet.
2012. nov. 9. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak 2012.januárjától van csak ez az OTP SZÉP kártya.Mégis azt beszélik a m.helyén, hogy dec 31.ig le kell vásárolni,mert elvész.Mi is bajban lennénk, ha így lenne, mert a szabadidő zsebben még sok van.

Remélem nektek lesz igazatok..:),és átvihető.

2012. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!