Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertél már kaparós sorsjegyen...

Nyertél már kaparós sorsjegyen, vagy ismersz olyan embert, aki nyert?

Figyelt kérdés

Százezres és felette lévő nyereményekre gondolok.


Nekem 2000 Ft volt az eddigi legnagyobb nyereményem, kollégámnak 5000 Ft.


Mit gondoltok? Tényleg megnyerhető a sokmilliós összeg is, vagy kamu?


2012. nov. 11. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, régen ismerős 10M Ft-ot. Kaparós cuccal.
2012. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

10 millió? Az igen! Ha tudod, melyik fajtával, leírhatnád :)

Próbálom kitapasztalni, melyiket érdemes...

2012. nov. 11. 13:55
 3/15 anonim válasza:
35%
Tényleg erre akarod elbaszni a pénzed. Ennél még a lottó meg a tippmix is jobb.
2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ez úgy működik, hogy nyomtatnak teszemeszt 100 millió Ft értékű kaparós sorsjegyet, amivel lehet nyerni 50 millió Ft-ot. Bárhogy csinálod, bármelyiket veszed, biztosan bukni fogsz rajta.


2000 Ft volt a legnagyobb nyereményed oké, de mennyit költöttél eddig rá?

2012. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha valami, akkor a lottó manipulálva van. Ha valami pénzkidobás, akkor a lottó az. Még soha nem vettem, egyszer kaptam ajándékba. Gondolom sejted, hogy nem azt húzták...


Igen, tisztában vagyok azzal, hogy mennyit nyomtatnak, és mennyi a nyerő belőle, hiszen ott van a hátulján ;) A kérdésem arra vonatkozott, hogy vajon tényleg forgalomba kerül-e a milliós összegű szelvény?


Szerintem igen. Tehát megvan az esélyem, hogy megtalálom. Nem érzem úgy, hogy elverem a pénzem, ha heti 1-et kaparok. Más dohányzik, iszik, drogozik, bulizik, rengeteg hülyeségre veri el a pénzét. Nagyjából 0-ra jöttem ki eddig, de már tudom, hogy melyik az, amit nem fogok többet venni.


Nekem az a meglátásom, hogy ha téged ennyire zavar, ne vegyél, úgysem fogsz nyerni. Én elég optimista vagyok, és biztos vagyok benne, hogy összejön :)

2012. nov. 11. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekként 1-2x, de alapvetően bukó a játék. Sokkal jobb inkább termelőeszközbe fektetni a zsét, mint ilyenekre elb#szni.
2012. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D Kedves utolsó! Valóban érdekel a véleményed, hogy heti 500 Ft-ot milyen termelőeszközbe fektessek, hogy esélyem legyen több millió forintot kihozni belőle! Minden megoldás érdekel :D
2012. nov. 12. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

":D Kedves utolsó! Valóban érdekel a véleményed, hogy heti 500 Ft-ot milyen termelőeszközbe fektessek, hogy esélyem legyen több millió forintot kihozni belőle! Minden megoldás érdekel :D"


Ez jó :))))

Nyilván ilyen nincs, de jobb lenne minél többet félretenni.

2012. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy azt nem látod be, hogy ez pénzkidobás. Ez nem esély a milliókra, ez a szerencsétlen balekok adója. Bár tény, hogy ha ezt a heti 500 Ft-ot kajára költenéd, akkor sem lennél előrébb, de a szemléleted más lenne.


Tudtad például, hogy 1:10 000 az esélye annak, hogy életedben beléd csap a villám? Na most gondolj bele, hogy ha kinyomtatnak 500 0000 sorsjegyet és abból 5 db nyer milliós összeget, akkor 10x nagyobb az esélye annak, hogy villámcsapjon beléd, mint hogy megnyerd. Magyarul több okod van félni a villámoktól, mint reménykedni a milliós nyereményben. De hát te tudod.

2012. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Öööö... azért ez nem egészen így van!


Ha megnézed a mellékelt táblázatot:


[link]


Ez egy 4 hónappal ezelőtti kutatás eredménye.

Ahhoz, hogy beléd csapjon a villám (mert belém bizony nem fog) 1:50.000.000 -hez az esélye.


Ahhoz, hogy nyerjek egy sorsjegyen: 1:3,54

Ahhoz, hogy milliós összeget nyerjek egy sorsjegyen: 1:714.286


Szóval? ;)


Én nem akarok ám senki meggyőzni, csak nem jól viselem a keserű szájízt és azt, hogy más meg akarja nekem mondani, hogy hülye vagyok, holott fogalma sincs a dolgokról.

2012. nov. 13. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!