Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitiltottak vateráról, használ...

Kitiltottak vateráról, használhatom a vőlegényem fiókját?

Figyelt kérdés
1 hete tiltottak ki az oldalról, mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül (ez már önmagában jogellenes...). Nincs se számlatartozásom, se negatív értékelésem. Olyan kérdésem lenne, hogy a vőlegényem megengedte, hogy az ő felhasználónevével beléphetek és feltölthetem, amit el akarok adni. Neki lehet ebből baja? Gondolom az végképp szabályellenes lenne, ha emiatt kitiltanák őt is, mivel egy teljesen más személy. Az e-mailjeimhez meg ugye egyértelműen nem férhetnek hozzá. Arra nincs remény, hogy ha egyszer kizártak utána esetleg újraregisztrálhatok?
2012. nov. 13. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni miért tiltottak ki... mert ha egy termék miatt és megint olyat töltesz fel akkor megint kitiltás lesz. Ok nélkül meg nem szoktak tiltani.

Mondjuk szerintem simán lehet újraregisztrálni, csak ne ugyanazzal az adatokkal.

2012. nov. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Azért volt oka hogy kitiltottak, mert a semmiért a vatera sem zár ki senkit. Biztos hogy nem vagy annyira ártatlan min ahogy írod. Szóval mi volt a gond? Rákattintottál egy csomó árura, végül mégsem vetted meg? Eladtál valamit, de nem a valós árut küldted el? Zaklattál valakit? Valami ok tuti volt.

Egyébként használhatod a vőlegényed oldalát a vőlegényed nevében. De ha ugyanazokat a hibákat véted amiért kitiltottak akkor rövid időn belül a vőlegényedet is kitiltják. Amúgy érdemes a vőlegényed e-mail címét használni, mert ha a saját neveddel e-mailezel esetleg valaki panaszt tehet, és rögtön kiderül hogy te vagy az. Ezzel szintén kizárható a vőlegényed.

2012. nov. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy ez annyira magyar mentalitás :) Az létezhetetlen, hogy a nagyszerű vatera hibàzott? Mindig feltétlenül a felhasznàló a hibàs? Nem állítottam sosem, hogy ártatlan vagyok, de tényleg nem tudom miért zártak ki. Semmilyen értesítést nem kaptam. Nem zaklattam senkit, nem vertem át senkit... Mondom, mèg negatívom se volt. Írtam az ügyfélszolgálatnak de mèg mindig nem méltattak válaszra. Akármit hibàztam is nem lehetett akkora bűn, hogy minden esetleges helyrehozási esély nélkül ezt èrdemeljem... Szerintem ez nem fair.
2012. nov. 13. 03:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ugye, te magad is tudod, hogy disznóságot műveltél.
2012. nov. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vatera rendszere automata, csak nagyon indokolt esetben tiltanak ki valakit, akkor is alapos élő személy vizsgálat után.


Szerintem telefonálj oda nekik vagy várd ki a válaszuk. Lehet olyan termékeket akartál eladni vagy úgy (pl. elérhetőség megjelöléssel) amit tilt a vatera. Így meg csak lebannoltatod a vőlegényed accountját is.

2012. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már megvan, hogy miért...az egyik vevő nem vette àt a terméket és én pedig nem jött létre a tranzakcióval értèkeltem, ő viszont pozitívat akart adni és létrejöttel. Ez màr a második ilyen eset volt, de tènyleg elálltak az üzlettől. Szuper, hogy ezért kizárnak. Hogy érted hogy bannoltam a vőlegényem accountját?
2012. nov. 13. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

értem, nem akartál jutalékot fizetni!

vateráról 90%-ban ezért zárnak ki embereket, negatív értékelés nem számít, láttam már -4-es értékelésű embert


jutalék nem fizetése végzetes a veterán

2012. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De olyan után miért fizettem volna, amit át se, meg se vettek??? Mindig kifizettem mindent, jóhogy nem fogok olyan után, amiből nekem se volt semmi bevételem :(
2012. nov. 14. 00:45
 9/9 anonim ***** válasza:

A vevő értékel először, mivel ő fizet a termékért!

Az eladó csak utána, hiába írod eladóként, hogy minden ok, ha a vevőnek nem felel meg a termék.

Ha a vevő értékelt pozitívra, meg kellett volna beszélni, hogy mi okból tette.

2012. nov. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!