Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kilátástalanul eladósodtam,...

Kilátástalanul eladósodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 26 srác vagyok, és az utóbbi 2 hónapban egy nagyon komoly összeget buktam el egy üzleten(átvertek).

Ráment az eddigi gyűjtött pénzem és még kölcsön is kellett kérnem, amit 4 részben akartam visszafizetni, de közben állás nélkül maradtam, így jelenleg se állások, se pénzem, és ami a legfontosabb elvesztettem a bizalmat majdnem mindenki felé emiatt. Nem tudom mit tehetnék, mivel szüleim kisnyugdíjasok(ők ép hogy élnek egyik hónapról a másikra), testvéreim szegényebb családosok, így jelenleg csak nézek ki a fejemből, bujkálok, nem merek kimenni az utcára(rossz embertől kértem kölcsön és egyre nagyobb az összeg amit követel, nem érti meg hogy időre lenne szükségem). Már megfordult a fejemben sok "könnyű pénzszerzési" lehetőség, de nem akarok senkinek ártani az amúgy is szar helyzetben. Bárkinek bármilyen ötlete van az örömmel elfogadom.


2012. nov. 20. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, mindenképp keress munkát. Ne válogass, fogadj el bármilyen tisztességes melót! Kérd meg a hitelezőidet, adjanak türelmi időt, hiszen semmiből nem lehet fizetni. Próbálj meg a környező országokban munkát vállalni, (pl. Ausztria) vagy esetleg segédmunkát vállalsz kapsz munkásszállón helyet.

Nem tudom a szüleid tudnak e abból a szempontból segíteni, hogy valamelyik banktól hitelt vennének fel neked? Beszélj velük, lehet belemennének hogy segítsenek rajtad! Egy banki kölcsönt egyszerűbb fizetni hosszabb futamidővel és félned sem kell.

2012. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, a soraidból úgy érzem, uzsorástól vettél fel kölcsönt. Az ő eszközeiket nem ismerem, de talán még ez is jobb, mint egy banknak tartozni. Azóta mit történt, hogyan alakultak a dolgok?
2016. jún. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!