Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2004-ben munkanélküli voltam,...

2004-ben munkanélküli voltam, majd 2,5hónapig álláskeresői járadékot kaptam, aztán gyest. Mostanáig gyesen voltam (2 gyerekkel) és hogy lejárt, a munkaügyön nem tudták megmondani, hogy jár e még az álláskeresőiből fentmaradt 3,5hó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Majd elbírálják. Azóta is bírálják. Most jár vagy nem jár? Határozatba az van, hogy 2004től felfüggesztik a gyes idejére
2009. aug. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Jár. Munkaügyi Központban újra be kell jelentkezned és vidd magaddal a felfüggesztő határozatot.
2009. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Regisztráltak,vittem a szüneteltetésről a határozatot is,egyik azt mondta,hogy nem jár,a másik meg hogy majd elbírálják... Nem csak a pénz miatt lenne jó tudni,hanem nem akarok 'lógni a levegőben'... Ha jár,akkor lesz betegbiztosításom is?köszi a választ!
2009. aug. 17. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt az van leírva, hogy jár, max. annyiban módosul, hogy ha 540 napnál több a megszakítás, akkor az összeget újra kell kalkulálni:

[link]

2009. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ és a linket mis!elolvastam. Akkor várok,majd lépnek valamit a héten már remélem!
2009. aug. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!