Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudom magam...

Mennyi idő alatt tudom magam átképezni virágkötőnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg munkanélküli vagyok. Úgy érzem lenne hozzá tehetségem. 40 évesen érdemes még újat tanulnom?

2012. nov. 25. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

A munkaügyi központban kell érdeklődni mert bizonyos helyzetben ingyen lehet menni okj-s képzésre.


Én 38 vagyok, munkanélküli egy sikeresen elvégzett ügyintéző titkárival a hátam mögött. Nem kellek senkinek gyakorlat nélkül és a korom miatt már öregnek számítok mindenhol. Röhejes. Azt hiszem tanulni sose késő de valahogy a tapasztalataim azt mutatják, hogy ebben az országban ezzel a munkáltatói hozzáállással nem érdemes pénzt kidobni semmire egy bizonyos kor után meg pláne, hacsak nem munka mellett fejleszti magát tovább az ember a saját szakmájában.

Ettől függetlenül próbáld meg, hátrányod nem lesz belőle. És addig is fizetik a minimálbért. Lehet, hogy mégis sikerül.

2012. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 perc
2012. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!