Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elvehetik tőlem az autót? Mi...

Elvehetik tőlem az autót? Mi a menete?

Figyelt kérdés

Veszünk egy autót. De van egy banki hitelem, amit évekkel ezelőtt vettem fel, de nem tudtam fizetni. Végrehajtónál van az ügy. Egy darabig tiltották a fizetésemből, de idő közben szültem, és gyeden voltam. Abból ugye nem tudják vonni. Most tgyás-on vagyok.

Elvehetik egyik napról a másikra, vagy előtte értesítenek, esetleg van lehetőségem arra, hogy mielőtt elvennék, megegyezzek vele, ok. részletfizetést vállaljak? Mi a menete?


2012. nov. 29. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyétek családtag nevére, különben elveszik.
2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyből elveszik, vagy van előtte felszólítás, esetleg lehet velük egyezkedni?
2012. nov. 29. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Elveszik egyből, amit tudomást szerez róla a végrehajtó.
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül, hogy a körülményeket ismerném: ha van pénzetek autóra, miért nem a tartozást csökkentitek inkább?
2012. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vártam a kérdést. Az autó összesen 100ezer ft-ér vesszük, és azt is fizethetjük 4 részletben. Két kisgyerek mellé szükséges...
2012. nov. 29. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre írtam, hogy nem ismerem a körülményeket. De szerintem akkor se vegyetek autót. Rengeteg pénzt fog elvinni, tankolni is kell ám, meg szerelni, vizsgáztatni. Egy százezer forintos autó gondolom nem kifogástalan állapotban van. És egyáltalán nem szükséges gyerek mellé sem.

Csökkentsétek a tartozást, jobban jártok hosszú távon.

2012. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!