Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsó? Honnan...

Miért ilyen olcsó? Honnan szerzik be vajon?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm rendszeresen "házal" mosószerrel, öblítővel, Milka csokládéval és igen kedvező áron adja. Honnan szerzi be vajon?
2012. dec. 1. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Milkáról nem tudok semmit, de nemrég olvastam, hogy rengeteg mosó-és öblítőszert hamisítottak mostanában, amit az eredeti ár töredékéért tudnak adni.
2012. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamisítvány vagy lopott. A Milkát simán el tudom képzelni.. becsúszik szépen a kabátba, úgy könnyű féláron adni..
2012. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik kornyezo orszagbol hozzak es azert olcso mert nemfizet semmilyen adot.
2012. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*nem fizet semmilyen adot, itthon.
2012. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen eredetinek tünnek ezek a dolgok.
2012. dec. 1. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyesmi általában leesik a kamionról.
2012. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy leesett a kamionról és megütötte magát, de gyakran olyan kamionról esik le, ami sz... minőséget (magyarul selejtet) szállít. Ha megveszed,tépheted a hajad. A folyékony mosószertől kék lesz a ruha, a Milka csokitól hasmenést kapsz stb. Hát ezért olcsó, mert a minősége is ilyen.
2012. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, aki Veszprémből Ausztriába jár pont mosószert, meg csokit szerez be olcsón és itthon dupla áron eladja.Olyan márkákat is hoz be, amiket itthon nem lehet kapni.Nagy tételben hozza be, így olcsóbban tudja.
2012. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!