Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet er. Táncoslányokat...

Hol lehet er. Táncoslányokat megismerni kollegaként?

Figyelt kérdés
Aki tudna munkát, illetve ismer szexmentes go go bárokat, vagy hasonló. vannak tel.számai Ausztriához. én tudok magánbuszt intézni.
2012. dec. 5. 10:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy Tabledance bárokat, ilyesmi
2012. dec. 5. 10:53
 2/12 A kérdező kommentje:

vagy aki kijönne velem?


szóval hol kell ismerkedni munkaügyekben? van olyan oldal?

2012. dec. 5. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
szexmentes go-go bár? ezt te sem gondolhatod komolyan.
2012. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van olyan azért..

De te most mit is akarsz? Táncolni? Vagy szállítani a lányokat?

2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem egy helyen dolgoztam már. szexmentes helyek, igen.


én táncolni akarok. csak ha valaki segít,(tel.szám) azért gondoltam, hogy én is tudok segíteni(buszos szám)


persze az osztrák tulaj száma kellene, magyar közvetítőkkel nem foglalkozom, mert nincs köztük korrekt.

2012. dec. 5. 12:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Expressz.hu-n hírdetnek lányok akik partnert keresnek ilyesmihez, de lehet, hogy csak csali, és valami férfi kamus közvetítő. Inkább a helyszínen probálj érdeklődni, ha van megfelelő nyelvtudásod. De ahoz nagyon jól kell kinézned.


Miért nem inkább webcam munkával foglalkozol? Az sokkal nyugisabb. Hány éves vagy amúgy?

2012. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És a webcam munka lehet többet is fizet.
2012. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

van megfelelő nyelvtudásom.

nem kell 170-nek lenni, a szakmában jó nőnek számítok.

a webcamos munka nagyon kockázatos, hogy egy idő múlva mindenki meglátja. mert net. nem egy lány perel ilyenek miatt. az expresszen a kolleganős munkák azok prosti melok a szó szoros értelmében. vagy masszázs útján, vagy akármi, szauna, meg stb, mind olyan, amilyen nekem nem kell. megfelelő bárok is hirdettek anno, de mostanában egyet sem találok fent. illetve egy magyar tulaj volt, akinek bárja van. egy másikhoz egy véletlenül megismert csajtól kaptam számot totál véletlenségek sorozatán keresztül.

szóval semmi egyéb ötletem nincs.

2012. dec. 5. 23:14
 9/12 A kérdező kommentje:
a webcam melonál azt mondták, 8-10 ezer/nap (8 óra). messze nem fizet annyit mint egy külföldi táncos hely :)
2012. dec. 5. 23:16
 10/12 anonim válasza:
webcam melo 3-6 ezer per nap füt fát igérnek aztán ha keresel 130at összeteheted a kezed...amugy meg itthon table dance bárokban ismerhetsz meg lányokat vagy facebookon
2012. dec. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!