Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában magyar állampolgár...

Ausztriában magyar állampolgárként lehet venni lakást, ha nem minden módon lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Egyetemre mennék ki ausztriába és szeretnénk venni lakást,de ugy hallottam hogy magyar állampolgárként nem lehet,ez igaz? milyen megoldás van erre?

2012. dec. 8. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Ha élhetsz kint, dolgozhatsz kint, bankszámlád lehet kint, állandó bejelentett lekcímed is lehet, hitelt vehetsz fel, lakást miért nem vehetnél?
2012. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Most az Unión belül főleg lehet, de ilyen kikötés előtte sem volt, max. tartózkodási engedély kellett anno. Ha az megvolt, miért ne vehettél volna lakást?


A termőföldet szokták korlátozni, de az sem kizárt.

2012. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges. Bérelj, jobban jössz ki, mint a vásárlással. Ki tudja, egyetem után merre mész majd.
2012. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!:)
2012. dec. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!