Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek h rendeljek ebböl...

Szerintetek h rendeljek ebböl a boltból Magyarországra?

Figyelt kérdés
: www.hobbytron.com
2012. dec. 11. 19:35
 1/1 horwath válasza:

Nem tudom hogy mit szeretnél rendelni, de ha NEM airsoft terméket, akkor nézz szét a www.kulfoldiwebshopok.hu oldalon, a Szórakoztató elektronika vagy az Ajándék & Kütyü oldalain, itt megbízható, alacsony szállítási díjjal dolgozó európai webshopokat találsz. A Hobbytron oldalon csak egy BONGO nevű szolgáltatásal tudsz hazánkba rendelni, ami szerintem nem éri meg a fáradtságot.

Ha pedig airsoft terméket akarsz rendelni az nem fog menni,az oldalon található GYIK szerint. Van azonban egy oldal ahol részletesen írnak a külföldi airsoft webshopokról és a rendelés menetéről: [link] Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!