Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogy zajlik a fizetés?

Vaterán hogy zajlik a fizetés?

Figyelt kérdés

Én vagyok az eladó fél,és azt választottam,hogy "ajánlott levélként előre utalás után" tehát akkor a vevőnek a vaterás számlaszámot kell megadnom vagy a bankos(Pl.OTP-s) számlaszámot?

Ha a vaterásat kell megadni,akkor onnan hogy utalhatom a pénzt a bankos számlámra?

És kartondobozt (kicsi) honnan szerezhetek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. dec. 13. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A saját OTP-s számlaszámodat kell megadni, a Vaterás számlaszám csak a jutalék kifizetésére szolgál.
2012. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SAJÁTOT!
2012. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajátot! A vatera csak közvetítő fél a vevő és az eladó között. Az eladó neked fog fizetni, nem a vaterának.
2012. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, azóta már létrejött az üzlet, de a következő képpen kellene, hogy történjen:


- leütik a termékedet

- elvileg a vevőnek kellene jelentkezni ( de nem hiszem, hogy megsértődik, ha te írsz neki, mert sokszor elfelejtenek írni a vevők)

- megadod a SAJÁT számlaszámodat, amire a termék árát és a postaköltséget utalhatja (Elvileg 4 órán belül ott kell, hogy legyen a pénz a számládon, de

- amint észleled, hogy megérkezett, postázhatod (javaslom, ajánlva vagy futárral

- a postán vagy nagyobb papírírószerben kaphatsz bélelt borítékot vagy sima, de talpasat. Dobozt a boltban kérhetsz (kisebb falukban szoktak kitenni csokis dobozokat, de ha kérsz, biztos adnak)

2013. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!