Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Könyvfelvásárló kb mennyit...

Könyvfelvásárló kb mennyit fizet egy egy könyvért általánosságban?

Figyelt kérdés
Van kb 120 db könyvem, amiket anyagi helyzetem miatt kénytelen vagyok eladni, viszont egyik könyvfelvásárló sem mondott érdemi választ, mindegyik azt mondja, előbb látnia kell. Ha esetleg valaki adott már el így könyvet, kérem írja meg a tapasztalatait!
2012. dec. 14. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
10- a csillagos égig. Honnan a fenéből tudjuk, hogy mennyit érnek a könyveid?! Milyen könyvek, mennyire ritka, stb.?
2012. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te figyelj már, van 10 autóm. Mennyit adsz értük??!!


Érted... Hogy vársz értékbecslést valamiről úgy, hogy azt sem tudni mi az és, hogy milyen állapotban van.

2012. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondják hogy előbb látniuk kell hogy mit vesznek meg. Én is ezt mondanám. Ugyanis nem mindegy hogy milyen könyv, és milyen állapotban van.

Árat így hogy fogalmam sincs milyen könyveket akarsz eladni, milyen állapotban én sem tudnék mondani.

Ahogy előttem is írták. Lehet hogy csak 100 forintot kapnál darabjáért. De az is lehet hogy van olyan könyved amiért akár 1-2 ezret is megadnának.

Ha nagyjából megírod hogy milyen könyveket akarsz eladni, nagyjából tudnék megközelítő árakat is mondani.

2012. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a MÉH telepre viszed, ott kb. 5 forintot adnak kilójáért.
2012. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!