Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sokat számít az öltözködés ha...

Sokat számít az öltözködés ha csak vásárolni megyünk, flegmábbak ha leíródik hogy kevés pénzünk van vagy ha nem vagyok elég magabiztos?

Figyelt kérdés
Ha látszódik hogy ami kabát van az nem idén vett új kabát.

2012. dec. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan látszódna, hogy nem új?

Szerintem így nem.

2012. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használt kabát ...
2012. dec. 18. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekli az eladókat, hogy ki milyen ruhában vásárol náluk.


De én eleve nem értem a kérdést teljesen, "csak vásárolni megyünk", az mivel másabb mint "kimegyek az utcára"?! Ugyanúgy kell felöltözni minden helyre amikor emberek közé megyünk...

2012. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg dögöljön éhen aki az alapján ítél vagy "flegmázik" hogy milyen ruha van rajtam. ha én nem vagyok trendi (pff) vagy az adott ruha amit hordok nem új akkor már ciki? szerintem nem, aki meg ezt nézi úgy kell neki
2012. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
...meg az is, aki emiatt parázik, hogy mit fog gondolni rólad a 8 általánosos-érettségis Marika a butikban, úgy is, mint a társadalom elitje és krémje.. :P
2012. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!