Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam értesítőt, hogy ma...

Kaptam értesítőt, hogy ma érkezik csomagom DPD futárral, de ez nem történt meg. Tehetek panaszt?

Figyelt kérdés

Egész nap vártam őket,nem mentem sehova,mert levélben azt írták,ma jönnek.

Na de ki tudja megtenni,hogy minden nap otthon ül és vár??? Ráadásul a csomagszám alapján is még valahol a raktárban van.

Hogy képzelik ezt???


2012. dec. 18. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Hát én is a futárra várok, de már több, mint két hete. Szánalmas, ami ebben az országban folyik.
2012. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell otthon ülni.

Ha nagyon-nagyon akarnád..akkor elérnéd tel-n magát azt a futárt akinek a kocsijában van a csomagod,és vele személyesen leegyeztetnél, hogy mikor érkezne is kb a te utcádba/városodba>; és Ő órára megmondaná mikor lesz feléd.


A diszpécser kisasszonyokkal meg felesleges leegyeztetni,mert fingjuk nincs mikor-hol-merre jár a futár a csomagokkal. Tőlük csak azt a futár tel számot kell elkérni akinél van a csomagod aznap.

2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam múlt héten ezzel a futárcéggel. :( Otthon ültem egész nap,vártam. Este megnéztem a nyomkövetést és azt írta,hogy a címzett nem elérhető. Amikor egész nap itthon voltam. Kaptam csomagot a GLS futárcégtől is. Na nekem eldurrant az agyam,írtam nekik emailt. Másnap reggel hívtam a céget és elmondtam,hogy mégis hogyan gondolják. És nem fogok egész nap megint várni. Délelőtt leszek itthon. Szóltak a futárnak gondolom,mert hívott utána,hogy időpontot egyeztessünk. Értem azt,hogy ilyenkor sok a munkájuk,de a GLS-es futár is mondta,hogy nagyon sok helyre kell mennie és nem végez este 8 előtt A DPD-s meg 18 órakor már azt írta a nyomkövetésnél,hogy visszatért a raktárba. Ilyenkor miért nem tudnak tovább dolgozni,hogy teljesitsék a vállalt csomagok kiszállitását. Vagy ne vállalják be,ha nem tudják teljesíteni
2012. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Több futár céggel is volt már dolgunk,de ilyen trógerséget egynél sem tapasztaltunk.

Vélemény az meg van.

2012. dec. 19. 11:42
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
hasonló cipőben árok de még ott, hogy van 2 és fél óra 6ig
2014. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
Ahogy láttom 2 éve lett megkérdezve.. S nem változtak semmit a futárszolgálat.. Mai nappra mondták hogy hozzák 10-14 óra között.. fél 3kor hívtuk őket hogy nem jött.. azt mondta hogy 6ig biztos ide ér.. S hiába mondtam neki a telefonba hogy kérem a futár számát nem adhatják ki.. várjak türelemmel ha kell a csomag...
2014. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. DPD szállítja már nekem 2 napja a csomagom, de még mindig nem ért ide. Fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek.
2015. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:

Én az emagról rendeltem egy videókártyát és ez a DPD szállít nekik. Szabadságot vettem ki mert az emag számlán az volt írva várható időpontnak hogy 19.-e.

Kaptam reggel az sms-t hogy csomagot kapok a mai nap 8-18 óra között.

Eddig minden úgy ment ahogyan az összes többi futárcégnél szokott lenni. Már csak ettől a román emagtól tartok egy kicsit. Kiváncsi vagyok a futár engedi e majd a fizetés előtti kibontást. Az Emag egyébként erre is kötelez.

Olvastam máshol egy igen hasznos véleményt. Még pedig azt, hogy az egyik emag vásárlónak nem akarta fizetés előtt kibontani. Mire ő szólt a DPD futárnak, hogy már pedig ez így van. A futár "haza" telefonált és valóban így van közölték vele a kollégái.

2015. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
65%

Minden rendben ment.

Felhívott előtte, 10:30-ra már a kezemben volt a kártya. A futár tök normális volt. Minden hűhó nélkűl kibontotta előttem és megnéztük.

A kártya normálisan működik.

2015. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
ja én is igy vagyok vele, szerdán kaptam egy emailt, hogy csütörtökön itt a csomag amit a greenaquaról rendeltem, igy itthon voltam egész nap de csak nem jött meg a csomag.Eléggé ideges voltam de itthon voltam pénteken is hátha megjönni,de nem jött meg . Néztem a nyomkövetésnél, hogy hol járhat a csomag de még mindig valami depóban volt.Most szombat dél van és csak reménykedni tudok, hogy hétfőn majd kihozzák. mert már nagyon fontos lenne.
2015. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!