Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nálatok is van karácsony...

Nálatok is van karácsony előtti hajtás munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nálunk a főnök mindent ebbe a pár napba akar belesűríteni, tegnap túlóráztam, ma eleve korábban kellett mennem. Holnap pedig még korábban, valaki szabin van, valaki beteg lett és alapból is létszámcsökkentés van, így most 4 ember helyett dolgozom. Ma nem volt időm enni, pisilni és még így sem fejeztem be a napi adagot. De a decembert le kell rendezni, a következő hetekre mindent megtervezni, összerakni...

És mellette még jópofizzunk is, kötelező jelleggel el kellett menni az 1 órás karácsonyi ünnepségre, amit egy levegőtlen fél x fél méteres helyen álltam végig. Ahelyett, hogy mondjuk dolgoztam volna, hogy időben haza tudjak jönni.



2012. dec. 18. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyenkor mindig leállás van. Ma voltunk utoljára, legközelebb január 7-én kell menni. Ennek az előnye az, hogy ilyenkor az ünnepek alatt kipihenhetjük magunkat, a hátránya viszont, hogy tartalékolni kell rá szabit, nem verheti el az ember az összeset nyáron.
2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

volt

10órázás meg szombatozás

mától leállás!

2012. dec. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!