Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha egy webáruház...

Kumevava kérdése:

Mi a teendő ha egy webáruház (multi-bazár) nem küldi el a megrendelt és kifizetett cikkeket, mindenkit átver, elérhetetlen. Hol lehet bejelentést tenni? Mekkora az esély, hogy visszakaphatjuk a kifizetett összegeket?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a weboldalt. Ha valaki képes rendelni és előre fizetni egy olyan webáruházban, ahol kapcsolatnak egy sima webes emailcím és egy mobil van megadva(gmail), az megérdemli a sorsát. Gondolkozni kellene! Egyébként meg a rendőrségen tudsz feljelentést tenni.
2012. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tvnetshop.com eléggé hasonlónak tünik.

Szerintem az is átverés.


Valamint a gugli felhozott még a témában egy mester computer kft-t Pásztói székhellyel .

Ott is elég zürzavaros volt az ügy, de es már 2 éve történt. Tud valaki esetleg lehetöséget ahol az ilyen gyanús weboldalakat fel lehet jelenteni hogy ellenörizzék le?

2012. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 technöviking válasza:
Engem is átvertek ... 40 ezer forinttal
2013. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem is átvertek. 43000 :(

Eddig reménykedtem...

2013. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is egy áldozat vagyok,engem a hasznosholmik.addel.hu weboldal vert át csúnyán.3 hónapja csak hazudoznak a pénzem meg sehol.Óva intek mindenkit ettől a bolttól,becstelen az egész cég.
2013. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tvnetshop, Mester Computer Kft. ugyanaz, ÁTVERÉS! Én is rendeltem tőlük, se áru, se pénz, se válasz. Feljelentést tettem a rendőrségen, de nagyon fontos lenne, hogy ki, mikor és HOL (melyik kapitányságon?) jelentette fel még őket, mert akkor összekapcsolnák az ügyeket, és az már BŰNCSELEKMÉNY kategóriába tartozna! (3 feljelentő, 50.000 Ft feletti összeg esetén már nem szabálysértés, hanem bűncselekmény) Én Bp.-en, a XX. ker.-i RK-on tettem meg a feljelentést. Írjatok, hogy megkapja a büntetését ez a csaló!
2013. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!