Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Félni kell a maffiától esetleg...

Félni kell a maffiától esetleges lottó nyerés után?

Figyelt kérdés
Hallott valaki ilyesmiről? Hogy megnyerte valaki a lottót, és nem sokra rá kicsinálták a családot?!
2012. dec. 19. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A valódi maffiától nem, mert azok nagyban utaznak, de rengeteg kisstílű és gátlástalan bűnöző van, aki akár emberrablásra is képes. Na azoktól kell félni, nem a nagy maffiától. Én biztos eltitkolnám, ha nyernék 1 milliárdot.
2012. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem még a legnagyobb nyeremények (milliárd feletti) sem jelentenek olyan gazdagságot, hogy az a maffiát érdekelje. Nekik több pénzük van, ebben biztos lehetsz. :D

Persze, az átlagember el sem tud ilyen sok pénzt képzelni, de vállalkozásoknak meg még magánembereknek is simán van ekkora vagyonuk.

Semmi olyan kirívó nincs benne, ami miatt hirtelen célponttá válna az illető, hacsak nem a saját "körein" (család, barátok) belül.

2012. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik az optimizmusod :D


Egyébként simán, mert öltek már embert pár millió Ft-ért is. Nem minden bűnöző milliárdos, egy kisebb banda csak tízmilliók felett rendelkezik, nekik bőven megéri.

2012. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 klopusz ***** válasza:
100%
Én egy komolyabb nyeremény esetén előbb félnék az ismerőseimtől, akik kéretlenül megjelennének és kisírnák tőlem a pénzt, na meg a "szuper befektetési ajánlatokkal" jelentkezőktől.
2012. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem kell félni a maffiátol hiszem aki meg, nyeri a lottót annak a nevét nem szokták nyilvánosságra hozni legalábbis én így tudom Amúgyis a maffia nagy tétbe utazik nem lottó szelvénybe :)
2012. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös lottó?

állami pénzmosás, szerinted azt megnyeri valaki?

végül van rá esély, 1: 42 000 000-hoz :-)

2012. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért 2-3 milliárdból már össze tudsz szedni egy tucat volt zöldsapkást, hogy védjenek meg
2012. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amcsi nyerteseket se nyírják ki, pedig ott felvállalják hogy nyertek, és ott nagyobb a maffia. Majd a mi kis poros országunkban fognak.. hagyjuk.


maffiának nem pénz 1-2 milliárd.

2012. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, mert előszokott fordulni hogy bizony megölik Amerikában a lottó nyerteseket...
2012. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsazsa92 válasza:
én ismerek vkit akinek a mamája megnyerte az 5-ös lottót..mondanom sem kell,hogy milyen az életük...lószart!!!nem csinálnak,csak költik!!
2012. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!