Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AZ aposom meghalt es elég sok...

AZ aposom meghalt es elég sok adosaga van örükölheti az anyosmo az adosagat ha el voltak válva?

Figyelt kérdés
szertnem hozza fuzni hoyg el voltak válva de viszont egy haztartasban eltek es igenybe vette az ozvegyi nyugdijat , de most be kuldtek az aposom adosagt a nyugdij folyositoba vonhatnak az anyosom nyugdijabol , iletev van lakasa es egy auto is arra ra terheletik az adosagot de minden az anyosom neven van .

#adósság #oroklese
2012. dec. 19. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elvoltak válva és minden az anyósod nevén van akkor elméletileg nem terhelhetnek rá hitelt, ha igényelte az őzvegyi nyugdíjat valószínű nem fogja megkapni, meg azért az sem ilyen egyszerű. Ez így elég bonyolult, nekem is van ismerősöm akinek rohadt nagy az adóssága és van élettársa, de házasságot ezért nem akar vele kötni mert akkor mindent ráterhelnek a barátnőjére, és amit vesznek az mind a barátnője nevén van kivéve a ház.
2012. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom valaszodat de mint irtam mar kapja az ozvegyi nyugdijat es most arra lennek kivancsi ha meg kerte az ozvegyi nyugdijat akkor igy meg kapta vjon az adosagot is mert ororokolheti igy e akkor vagy nem .
2012. dec. 19. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami nagyon nincs rendben! Hogyan kaphat özvegyi nyugdíjat,ha el voltak válva??? Azt csak a házastárs után kaphatná. Szóval itt valami nem oké.
2012. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!