Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan online tőzsdét keresek,...

Olyan online tőzsdét keresek, amin keresztül lehetséges dél-amerikai részvényekkel való kereskedés. Tudnál mondani egy ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék a fejlődő piacokon tőzsdézni, első sorban Dél-Amerikában, Kínában és Indiában.

A plus500.hu-n nincs ilyen lehetőség, a Saxo Banknál nem tudom részletekbe menően megnézni még azt sem, hogy lehetséges-e ezekkel üzletelni.

Tud valaki más megbízható online tőzsdéket?


Illetve mennyi pénzzel érdemes beszállni ebbe az egészbe?



2012. dec. 21. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt már nézted?

[link]


Egyébként valószínű, hogy ezekhez külföldi cégeket használnod, ott pedig elég nagy lesz a letét, amivel tudsz számlát nyitni.

2012. dec. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Saxo-nál biztos hogy lehet. De biztos hogy előfizetéses lesz. Pár dollár havonta általában az ilyen részvénycsomagok előfizetése. Ha telepíted a Saxo programját, másnap felhív már valaki. (én nem saxo-s vagyok. mert elég reklámszagúra sikerült az írásom.:) )
2012. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi első, megnéztem, de ott sajnos nem lehet.


Második szintén köszönöm, akkor a Saxonak jobban utána nézek.

2012. dec. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!