Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Márciusban leszek 18 éves, és...

Márciusban leszek 18 éves, és szeretnék félre rakni kb 130. 000 ft-ot 1 év alatt (? ) Többi lent!

Figyelt kérdés
Sajnos nem állunk anyagilag túl jól, és nincs 20 rokonom, akiktől kaphatnék, konkrétan a mamáim meghaltak, apumtól, anyumtól kaphatnék csak, meg munkával.Ha van 5 ezer forintom, akkor azt félre rakom,de sokszor hozzá kell nyúlni, aztán itt vannak a szülinapok, névnapok, karácsony! Sose tudok félre rakni. munkát sajnos 2 éve keresek (diákmunkát) de nincs sajnos, vagy azt a keveset is az "közel álló barátok kapják". kb 1 éve tippmixelek, de abból az 1 évből kb 11 hónapot azzal töltöttem, hogy megtanúltam fogadás nélkül játszani, weboldalakat böngésztem tanácsok után, fórumokat, kiismertem pár csapatot, itthon papírra vetettem a tippeimet, de nem tettem meg őket. A pénz egy új számítógépre kellene, szeretnék kikapcsolódni az új játékokkal, és nem szenvedni ezzel az elavult géppel. Ötlet valakitől?

2012. dec. 24. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam seftelni is, azaz veszek adok haszonnal, de ahhoz tőke kell. :/
2012. dec. 24. 15:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenhez pénz kell, még a sportfogadásodhoz is. Pénzt csak pénzből lehet csinálni. 130 ezer nem olyan sok pénz, de a tippmixet felejsd el, már csak a szorzók miatt is. Ha jó vagy, várd ki a márciust, gyűjts egy kis pénzt, nyiss egy online irodánál (pl. betfair), és követsd a szabályaid.
2012. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszodat! :)
2012. dec. 24. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
a diákmunkát hogy keresed? regisztráltál már legalább egy diákmunkaszervezethez is?
2012. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szüleid nem tudnak adni?
2012. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Regisztrálni nem regisztráltam, de bementem egy diákmunkával foglalkozó szövetkezethez, és megadtam a telefonszámom, nevemet. Azóta is hívnak :/ A másik, hogy szüleim néha adnak valamennyit, de nem akarok tőlük kérni, mert azért másra is kell az a pénz nekik.
2012. dec. 24. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:

"Regisztrálni nem regisztráltam, de bementem egy diákmunkával foglalkozó szövetkezethez, és megadtam a telefonszámom, nevemet. Azóta is hívnak :/ " vs "munkát sajnos 2 éve keresek (diákmunkát) "


marhára megerőltetted magad

2012. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az oltogatás helyett valami értelmesebbre számítottam
2012. dec. 24. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző annyit akart mondani, hogy zaklasd őket minél gyakrabban, hogy adjanak munkát. Senki nem fog hívni téged, hogy van éppen munka számodra.
2012. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazat adok nektek, megfogadok a tanácsotokat! :)
2012. dec. 25. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!