Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bezár a mogyoródi cukrászda?

Bezár a mogyoródi cukrászda?

Figyelt kérdés

Sajnálattal olvastam, hogy a főtéri Gombai Cukrászda január 1-én bezár. Mi lehet az oka? Válság? Pedig nagyon jó a sütemény, a fagyi, kár érte.

Van valahol egy fórum, ahol érvelni lehetne, hogy megmaradjon?



#Mogyoród #mogyoródi fórum
2012. dec. 29. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ervelhetsz, ahogy akarsz, ah a tulajnak nem eri meg fenntartani. Az alapanyagok dragak, plane a minosegi, a szakembereket meg kell fizetni es hasznot is kell hogy hozzon az uzlet. Ehhez magas arak es nagy forgalom kell, ami ma nem igazan van, a vendeglatas haldoklik.
2012. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia.

A válasz elég összetett. Mivel ez egy bérelt üzlete (volt) a Veresegyházi Gombai cukrászdának, ezért a költségek is másképp alakulnak, mint a saját üzletünkben. Az, hogy a forgalom csökken, még valamilyen szinten a mai világban elfogadható, de ezzel szemben a kiadások elég nagy mértékben növekednek. A tulajdonossal már nem tudtunk tovább megegyezni (-Ő nem tudja mi az, hogy válság),semmilyen fejlesztést, állagjavítást nem vállalt be, így, ilyen körülmények között mi sem tudunk tovább dolgozni. Megértésedet köszönjük, a Veresegyházi üzletünkben továbbra is szeretettel várunk!!

2012. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A bérbeadó magánszemély, vagy közület? A lakosság érvelhetne nála?

Annyira jó volt egy egy habos fagyit elnyalogatni a teraszon!

Esetleg próbáltok itt a faluban máshol nyitni üzletet?


Mindenesetre sok sikert és Boldog Újévet kívánok!

2012. dec. 31. 10:12
 4/8 anonim válasza:

A bérbeadó magánszemély (az egyik legismertebb személy mogyoródon),de már nem erőlködünk tovább. Mi ezt a korszakot lezártuk. :(

Mogyoródon a közeljövőben nem tervezünk cukrászdát nyitni.

Boldog Új Évet Kívánunk!

2012. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már jan. 1. előtt is elég hézagosan volt nyitva.


Most valami arany pálma nevű cukrászda nyitott a helyén. Ha megközelíti a Gombai-t, akkor majd nagybetűvel is kiírom :)


Sajnálom hogy bezártatok, a fagyi és a süti is k-va jó volt, jobb időben biztos átmotorozok Veresre.


Remélem a személyzettel is találkozok még itt vagy ott.

2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglepődve láttam, hogy nyitva a Cukrászda, azután én is láttam, hogy új a "cégér". Egyszer vásároltam süteményeket, finomak voltak. Szerintem kell egy cukrászda a főtérre, remélem a fagyi is jó lesz. És remélem bejön nekik az üzlet.
2013. jan. 21. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A személyzet maradt, vagy újak vannak?
2013. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az engem kiszolgáló hölgy új volt.
2013. jan. 22. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!