Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemrég egy zsebes kirabolt....

Nemrég egy zsebes kirabolt. Ha feljelentést teszek a rendőrségen akkor tényleg igaz hogy a kapott jegyzőkönyv ellenében ingyen pótolják az irataimat?

Figyelt kérdés
Hiányzik két lakcímkártya,bankkártya,TB és adókártya.

#rablás #irataimat #pótolják
2012. dec. 31. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. dec. 31. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valami új szabály? Régebben nekem kellett fizetni, igaz ez már kb. 5 éve volt.
2012. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha elmegy az áldozatsegítő szolgálathoz, és ott adnak papírt arról, hogy rászorult, akkor igen.


Egyébként meg nem!

2012. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem, de egyrészt köteles vagy bejelenteni az irataid elvesztését / ellopását, másrészt neked is érdeked, hogy köröztessék az irataid és ne lehessen visszaélni vele


az meg ugye alap, hogy a bankkártyát letiltattad azonnal, ugye?

2012. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha az áldozatsegítők úgy bírálják el hogy rászorult vagyok akkor ingyenes az iratpótlás.Az ünnepek alatt tüntették el a dolgaim,így még nem jelentettem be sehol.A bankkártyámat holnap tiltom le,de sokra nem mentek vele szerencsére,mert 1000 ft alatt volt rajta az egyenleg.Remélem,hogy a feljelentés legalább nem kerül pénzbe.Köszönöm a válaszokat és boldog új évet!
2013. jan. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!