Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg nem érdemes Angliában...

Tényleg nem érdemes Angliában dolgozni ha az ember pénzt szeretne gyűjteni?

Figyelt kérdés

Unokatesóm kint van. Azt mondja hogy minden drága, hiába keres többet mint itthon, többet is költ el.

Nem tudom mennyit keres mert nem vagyok vele annyira jó viszonyba hogy megkérdezzem de az biztos hogy van pénze mert minden évben 2szer meg nyaralni, mindig bulizik.


Nem tudom hogy én tudok e olyan szinten angolul hogy ott tudjak dolgozni. Engem a távolság tart vissza, az esős időjárás, a közlekedés és azt olvastam hogy elterjedt ott egy pók ami elég nagy és én meg irtózok a pókoktól. Tehát ott más állatok vannak.


2013. jan. 1. 12:52
 1/6 anonim válasza:
29%
mindenhol jobb, mint Magyarországon
2013. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja, és ha valamennyire tudsz angolul, az jó, mert majd kint meg fogod tanulni a nyelvet akcentus nélkül. De nem csak Angliában gondolkodhatsz ám, bárhova máshova mehetsz 1. voltam
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ausztriába szeretnék mert ott a szakmámban is tudnék dolgozni. Angliában jobban csak a vendéglátás megy.


Viszont németül nem beszélek. Igaz hogy angolul beszélnek ott is de azért nem mindenki. Kellene a német nyelv.

2013. jan. 1. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a szakmádban dolgozz, ha erre csak Ausztriában van lehetőséged, akkor feküdj neki keményen a nyelvtanulásnak, aztán hajrá! :)
2013. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tisztelt legelső hosszá szóló:

Te nem vagy normális, remélem azóta már elhúztad a beledet az országból. Mondjuk Romániába, vagy Afrikába valahová.

2013. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tisztelt ötödik hozzászóló :) már elhúztam a belemet, kösz ;)
2013. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!