Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkapom-e a csomagot Ebay ről?

Hegabor2 kérdése:

Megkapom-e a csomagot Ebay ről?

Figyelt kérdés
dec 19-én rendeltem egy csomagot Angliából, és csak miután feladták a postára (royal mail), vettem észre, hogy a címemet rosszul írtam, vagyis pontosabban mindent ráírtam (ország város irányítószám utca név), csak lehagytam a házszámot. Ilyenkor mit lehet tenni? lehet hogy meg se kapom a csomagot?

2013. jan. 2. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló esetem, bár én az adatokat jól megadtam, de valamiért mégse kézbesítették a küldeményeket.


Amikor már gyanús volt, hogy nem jött az áru, be kellett menni a helyi postára, és tudakolni, hogy nincs-e náluk véletlenül egy csomag a nevemmel. Kiderült, hogy végig ott volt náluk, de valamiért nem tudták kikézbesíteni. Ott átadták.


Olyan is volt, hogy az adataimat a küldő rosszul írta a csomagra, ezért azt nem postázták ki a címemre, viszont egy értesítőt ott hagytak a csomag érkezéséről. Ez igen fura... az értesítőt tudták, hogy kinek küldjék, de magát a csomagot nem?


Ha tehát a küldemény nem jön meg, és értesítő se jön róla, akkor érdemes lehet érdeklődni a postán. Ezen felül mást nem tudok mondani, de ha a házszámon kívül minden meg van adva, akkor szerintem az a minimum, hogy a helyi postahivatalig eljut a csomag.

2013. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2013. jan. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!