Bwin vagy bet365?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkodom h mostanság átkéne térnem tippmixről ezekre.A bwin ügyfélszolgálata katasztrófális! Se telefonon se mailbe nem érem el őket már jó ideje.Na már most feltöltöttem hozzájuk a személy igazolványom másolatát,első-hátsó oldal és még csak annyit se irtak vissza h r.hadj meg :D Itt arra gondolok h elfogadták-e egyáltalán.. Szóval hova érdemesebb menni? Tehát hova fizessek be?



2013. jan. 2. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én bwin-es vagyok, ezért mondom hogy ne a bwin. Egy kollégám nyert 20.000 Ft-ot pár ezerből live-on, ki akarta venni, erre azt a választ kapta hogy érvénytelen a számlája, mert hiba volt a regisztrációjában. Kérdezte, hogy mi. Mire ők: nem kötelesek megmondani. (!!!) Nagy könyörgés, és fenyegetőzés után a 2500Ft first depó-t visszautalták. Szóval, ha lehet, IDE NE!
2013. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azigen ^^
2013. jan. 3. 00:46
 3/9 A kérdező kommentje:
de ez változó mert másnak meg nincs baja vele, amúgy érdekes h az online chat sincs már..
2013. jan. 3. 00:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Bwinen sose volt online chat.
2013. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1ik sem jó.
2013. jan. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan hogy : hova akarod dobni a lóvéd, a kútba vagy a mocsárba?
2013. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért nem mindenkinek arról szól a sportfogadás hogy csak befizet, és csak befizet... vannak olyanok akiknek ez a megélhetés.
2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Számomra nem is pazarlás, nem is megélhetési lehetőség. Kellemes hobbi a bet365-ön való fogadás.

Évente olyan 30-40 ezres kifizetéseim vannak vele. Itt mindig rendesen fizetnek és eddig még semmilyen probléma nem adódott vele.

2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 benyokaka5 válasza:

Ha mostanában regisztrálnál akkor írd le az e-mail címed és küldök mehívót! ha a benne lévő linken keresztül regisztrálsz mind a ketten bónuszban részesülünk:)

Amúgy teljesen megbízhatóak, nekem minden e-maielre maximum fél óra múlva válaszolnak, ki-befizetéssel sincs semmi gond !

2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!