Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikába (U. S. A. ) kell...

Amerikába (U. S. A. ) kell visszapostáznom egy csere e-bookot?

Figyelt kérdés

Egy kindle 4 ről van szó. Elküldték az újjat DHL-el és most vissza kellene postáznom a régi 30napon belül.

Mivel érdemes?



2013. jan. 3. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:

DHL hogyan működik magánszemélyeknél?

Olvasgattam dolgokat róla meg néztem a honlapjukat, de kérnek cég nevet, vagy cég adószámot. Még a cégnév oké is lenne mert kamut írok, de adószám?

2013. jan. 3. 18:24
 2/5 A kérdező kommentje:

DHL

Már rájöttem:D Ha érdekel valakit, akkor annyi az egész, hogy meg kell adni a súlyát befoglaló méretét, mit tartalmaz a csomag, honnan hova küldik. Háztól házig viszik, előre megbeszélt időpontba. Telefonon vagy e-mailben elérhetők.

19000Ft körüli lesz az ára.

2013. jan. 4. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
nem volt így végül nagyon drága a kindle? nem jársz jobban, ha vissza se küldöd?
2013. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ahh, látom csere. szóval nyilván vissza kell küldeni.

de remélem nem kellett még ráfizetni:), úgy már egész jó.

2013. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen cserélték. Olvastam róla, hogy általában megkérdik, hogy származott-e valamilyen károm belőle.

Még nem kérdezték, de ha megfogják megírom nekik, hogy rengeteg időm elment...

És még mindig nem adtam fel mert most a DHL kért az akkumulátorról információt(cellaszám+teljesítmény).

Beszéltem chat-en az amazonnal, azt mondták, hogy a DHL fog küldeni egy e-mailt, de még semmit nem kaptam. Azótta eltelt 2 nap. (jan.8-10.)

2013. jan. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!