Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Alkalmi munkához keresek egy...

Alkalmi munkához keresek egy képzett biztonsági őrt. (Egy céges bulit kellene felügyelni, hogy kik jöhetnek be). Adó-vevővel és egyenruhában felszerelkezve. Merre találok, egyáltalán hogy keressek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokank hirdetik magukat a neten, hogy elhelyezkednének biztonsági őrként. De ez azért egy bizalmi dogog. Nézz szét a baráti társaságban ,ha diplomásokból áll kizárólag, akkor kérdezd meg a családot, a szomszédokat, biztos ismer valaki egy megbízható papírokkal rendelkező férfit aki alkalmas őrnek. Vagy a kávézó, szórakozóhely ahova járni szoktál, van ott olyan szekus akivel ha mást nem de kézfogással mindig üdvözlitek egymást .Kérdezd meg őt pl. Én spec kapásból ismerek 3.-at. A párom is szokott menni,koncertet, meccseket biztosítani, őt úgy hívja egy alvállalkozó- alvállalkozója.. :-/ Ha így akarsz megbízni valakit, horror órabért elkér a nagyobb cég, ha csak úgy keresel vkit 1200-1500Ft-os órabérrel,te is jól jársz , meg az őr is.
2013. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam koncertekre járni, sem bárokba, kocsmákba, stb... A párom sem. Szóval nem ismerek semmilyen ezzel foglalkozó személyt. Azért a tescos biztonsági őrhöz nem szívesen mennék oda ilyen kéréssel. A neten pedig csak álláshirdetéseket találtam, ezzel foglalkozó cégeket nem igazán.
2013. jan. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!