Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerettek dolgozni, szeretitek...

Szerettek dolgozni, szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Jó munkám van, aránylag jó fizetéssel, bár nagyon fárasztó és stresszes,de nem panaszkodhatom. Mégis minden vasárnap olyan rossz érzés, hogy dolgozni kell mennem. :( Más is van így vele?

Nem lustaságból, mert alapvetően egy tevékeny ember vagyok, csak nagyon kötött és mindig azt érzem, mennyivel jobb lenne mást csinálni, máshol lenni vagy akár úgy dolgozni,hogy én szabom meg, hogy aznap hová megyek és mit csinálok.


Csak én érzem ezt?


2013. jan. 7. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok.
2013. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így érzek!


Közel nettő 500-at keresek, de nagyon nem szeretem a munkahelyi légkört, a folyamatos hajtást és stresszt.

Vasárnap már én is ezen görcsölök, hogy milyen rossz, hogy holnap dolgozni kell menni, pedig nem magát a munkát utálom, csak a munkahelyet.

2013. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyet is szeretem, inkább csak az utat odáig nem nagyon. Stressz sincs, bár elég szürkék az emberek. Meg öregek.
2013. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vajon ez mindig így lesz?
2013. jan. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!