Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges-e és ha igen...

Lehetséges-e és ha igen milyen munkát (diákmunkát) lehet vállalni 14 évesen Bp. Xx vagy v ker közelében?

Figyelt kérdés

Tudom hogy legálisan semmiet, de szeretnék egy kis pénzt keresni kellene most. Csak időszakosan iskola után tudnák dolgozni. V. kerben van a sulim így oda hamarabb odaérnék, xx kerben lakom környéke szóba jöhet (pl. XIX. ker) Olyasmire gondolok mint pl. üzlet (pl. fodrászüzlet) takarítása de akármi jöhet. Ha valaki tudna ilyesmit ismerősénél vagy ilyesmi kérem jelezze. KÖSZÖNÖM :)

14/L



2013. jan. 11. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
egyébként gyerekekre (természetesen kicsikre) szívesen vigyáznék imádom a pindúrokat volt is már tapasztalatom, vagy kutyusokat szívesen sétáltatnék, bevásárolnék. ilyeneket olvastam de nincs hozzá ismeretségi köröm úgyhogy ha valakinek van a környéken nagyon megköszönném a segítséget.
2013. jan. 12. 12:08
 2/2 A kérdező kommentje:

még egy utolsó hozzátétel hogy esetleg szívesen segítek kezdő szülőknek gyerekeknek akvárium berendezésben, kezdő békés halak kiválasztásában növények beültetésében stb. és később aksitakarításban, Tavasz körül meg szívesen gazolok, füvetnyírok. Nyitott vagyok akármi jöhet. :)

előre is köszönöm

2013. jan. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!