Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera account letiltás, miért?

Vatera account letiltás, miért?

Figyelt kérdés

Először azt írták, hogy valamilyen hiba van a hirdetésben, pedig ugyanazokat írtam amit szoktam, nem hoztam fel más oldalt sem, stb.. és ugyanúgy töltöttem ki őket, majd letiltották az accomat valamilyen oknál fogva, és csak ezt bírom most megnézni, lementettem a képet, aki tud segítsen légyszi, köszi! ;) Itt a link a képről:

[link]



2013. jan. 14. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Majd ezt kaptam email-be!

[link]

2013. jan. 14. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudnál linket mellékelni valamelyik meghirdetett aukciódról? (pl rákeresel google-n ha már nem férsz hozzá).


Engem korábban azért tiltottak ki, mert az eladott könyveknél általános postaköltséget kértem (1 könyv: x forint, 2 könyv y forint, 3 vagy több z forint), és ez néha-néha 1-1 nagyon könnyű könyvnél nem fedte a valóságot.

2013. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem léptem be egy hónapig és következő hónapban már jött is több mint 5000Ft-os csekk mert valami 100Ft adósságom volt... az ki lett fizetve utánna meg be kellett fizetnem vaterára 1300ft-ot azt is befizettem hogy végre tudjam törölni a fiókomat mert nincs kedvem egy lehúzós oldalon lenni... nem használom és még akkor is fizessek érte... a poén hogy jött még egy csekk hiába fizettem be az 1300Ft-ot és fizetnem kellett volna még pár ezret pluszba valami könyvelési díj WTF?!.... emailt is kaptam hogy perre mennek ha nem fizetem ki én vissza írtam nekik hogy én fogom bírósági útra terelni ezt az ügyet ha nem hagynak békén mert ha lett volna dósságom akkor törölni se tudtam volna a fiókomat... és érdekes nem csináltak semmit mert buktak volna hisz nekem volt igazam és bizonyítani is tudtam volna.. azóta örülök hogy nem vagyok már tagja annak az idióta lehúzós oldalnak..
2014. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az igen, hát igazad van! köszi jár a plusz! gyökerek! :D
2014. febr. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!