Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki nem tudna munkát...

Valaki nem tudna munkát szerezni ausztriába?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem csak te akarsz elmenni innen de nem olyan könnyű én már hónapok óta próbálok kijutni bárhova Német, Hollandia...stb de egyszerűen nem bírok sok az átverés pl ved meg az újságot 2000ft ért és küld el az önéletrajzod a megadott címekre beleölsz több tízezret és semmi...
2013. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb helyen úgy működik, hogy kimész és szerencsét próbálsz. A legritkább esetben ülsz bele a biztosba, amit itthon leszerveztél.
2013. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok egyetértek második már én is ezt tervezem
2013. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű munkára gondolsz?

Nyelvtudás?

Szakmai tapasztalat?

2013. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ki kell menni,kell hozza nemi toke, lakast szerezni, papirokat elintezni, es utana keresni kint mmunkat. Otthonrol nem lehet intezkedni... Munkakozvetitoket pedig felejtsd el. Altalaban ures igeretek, munkalehetoseg nelkul, csak a penzedre utaznak.
2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!