Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatok napi BUX-adatokat?

Hol találhatok napi BUX-adatokat?

Figyelt kérdés

Házi dolgozathoz kellene egy kb 500 elemű idősor, amit majd elemzek. Amihez találtam táblázatot, konkrét adatokkal, azok csak ilyen 50-100 eleműek voltak. A BUX-ra gondoltam, annak alakulására az elmúlt 5 évben, vagy 10-ben. De erre meg csak grafikont találtam.

Táblázatot tudna valaki linkelni konkrét napi induló adatokkal? Vagy bármilyen index, mutató, szám alakulása, ahol van elég adat (infláció, tőzsdei adatok, fogyasztói árindex, bármi)?

Ha lehet, konkrét linket is, mert ksh meg mnb oldalán is keresgéltem, de megfelelőt nem találtam.



2013. jan. 15. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Csak a kezdő és záró napot kell beírni, és a termék mezőben "BUX"-ot kiválasztanod, és BUX nyitó/záró/napi minimum/maximum adatokat egy excelben egyben letölti.

2013. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!