Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék szállodába bekerül...

Hogy tudnék szállodába bekerülni mint szobalány vagy más, túl nagy képzettséget nem igénylő munkakörbe?

Figyelt kérdés
Nézem egy szálloda hnlapját, és ott nincs olyan, hogy karrier, hogy lehet felvenni velük a kapcsolatot, csak személyesen? Menjek be és a recepcióssal beszéljem meg, mikor nem is ő az illetékes?
2013. jan. 16. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a recepcióssal fogod megbeszélni :-)


Ha bemész, az illetékes emberhez irányít majd a recis, de szerintem nem lősz mellé, ha előbb odacsörögsz.


Ha pl. a szállodaigazgatóval kell beszélned, lehet túl elfoglalt lesz egy véletlenszerű interjúhoz.

2013. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a munkaügyi központ ajánlota én felültem azonnalk a legelsö buszra szoltam a recepciósnak milyen ügybe mentem, szólt a szállodavezetönek pár percet beszélgetet velem aztán már fel is voltam véve megmondta melyik nap kezdhetek és már 2 éve ottvagyok.
2013. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az expressz.hu-n találsz vagy 10 hirdetést is. Mindig kérdezz rá melyik hotelről van szó. A Boscolót kerüld el messzire, ott agyonhajtanak s fizetést se annyit adnak mennyit ígérnek. Kaja sincs.
2013. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!